Buradasınız:Anasayfa » Site Incelemeleri » Webmaster dünyası, seo ve r10.net

Webmaster dünyası, seo ve r10.net

Webmaster dünyası değince ilk aklımıza gelen platforumların başında R10.net geliyordur. R10.net kısaca anlatmak gerekirse aynı düşünceye sahip insanların toplandığı amacın para kazanmak olduğu bir platforumdur.

Eğer web işinde yeniysek ilk uğrayacağımız mekanlardan birisidir eskisine nazaran yardımlaşmanın az olduğu zamanlarda bile R10.net çok faydalı ve yararlı platforumların başında gelmektedir.

R10.net’i seo konusunda incelemek gerekirse, şuanda “seo” aramasında çıkan sitelerin sahiblerinin %95′i R10.net’den çıkma kişilerdir yani seo’da kendimizi geliştirmek istiyorsak bir çok seocunun buluşma mekanıda r10.net’tir seo kategorisinde hergün yayınlanan yeni makeleler ile kendimizi geliştirebilir eğer yeniysek arşiv kayıtlarında eski yazılarda seo ve optimizasyonlarla alakalı çok detaylandırılmış anlatımlar bulabilirz.

R10.net bu yüzden seo sektöründe çok önemli bir yer tutmakla beraber her seocunun ilk başta gelip havasını aldığı mekanların başındadır.

Üye olmadanda seo kategorisini gezebilir ve yazılarıda inceleme imkanınız bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten detaylıca inceleyebilirsiniz.

http://www.r10.net/google-optimizasyon/

Yorum Yaz