Buradasınız:Anasayfa » Wordpress » TrendWP ile Farklı WordPress Temaları

TrendWP ile Farklı WordPress Temaları

TrendWP ile Farklı WordPress Temaları

WordPress kullanıcıların en büyük sıkıntısı bildiğiniz üzere temalardır. Bir çok tema olmasına rağmen bazı özelliklerde temaların bulmak zordur ve bulsak bile kullanması ve istenilen özellikleri yansıtmamasından dolayı hep eksikliktir. Bu konuda ücretli bir şekilde sıfırdan tema yaptırmak ise bütçemizi biraz aşabilir. Bu nedenle ya o proje başlamadan biter ya da kafamızdaki yansıtamadan siteyi o şekilde kullanırız.

İşte bu sıkıntıların giderilmesi için “wordpress için trend temalar” sloganıyla yayına başlayan trendwp.com müşterilerine istenen amabulunamayan temaları oluşturup, uygun fiyatlarla onlarla buluşturuyor. Profesyyonel bir şekilde hizmet sunmak için çabalayan trendwp.com ekibi ilk temaları olan TrendPortal ile şimdiden ziyaretçilerin ve müşterilerin kalbinde taht kurmayı başardı diyebiliriz. WordPress de sıkıntılı günler yaşayan wp kullanıcıları bu sayede artık aradıkları temaları yakın zamanda trendwp.com bünyesinde bulacaklar.

Şimdilerde yine en büyük gereksinim olan wordpress kişisel tema üzerinde çalışan trendwp.com ekibi yakında bu temayla da başarılarını bir üst çıtaya çıkarmak için gayret gösterecekler. Eğer sizlerde tema sıkıntısı yaşıyorsanız trendwp.com‘a bakmadan karar vermeyin.