Buradasınız:Anasayfa » Araçlar » Sick Submitter 3

Sick Submitter 3

Sick Submitter 3

Sick submitter 3 ile ilgili daha önce bir yazı yazmıştık fakat o sürümden itibaren 22 revizyona gidildi. İlk çıktığında bir çok hata vardı, çok hızlı sürede forumunda gerçekleşen geri dönüşler sayesinde bu hatalar giderildi. 2. sürüme göre ram konusunda ciddi bir önlem alınmış. Örneğin kendi bilgisayarım da aynı anda 6 çalışma gerçekleştirirken, şuanda bu rakam 20 civarlarında. Bu da gösteriyor ki, ciddi bir ram sorunu çözülmüş durumda. Özellikle dikkatimi çeken bu 22 revizyon üzerine değineceğim.

  • Imleme dışardan script alınarak gerçekleştiriliyordu, bu sisteme dahil edildi. İlk 3. sürümü deniyenler, imleme ile ilgili sorun olduğunu farkedeceklerdir. 22 revizyonda bu imleme üzerine çok duruldu ve şuan benim testlerim hatasız diyebilirim. Benim eksik bulduğum nokta, listelerin küçüklüğü. Bunun sebebinin liste satıcılarına teşvik olarak düşünüyorum.
  • Şuanda internette link alabileceğiniz bir çok yazılımın sick tasarımı sistemde, kullanıcılar ister kendileri yada listeler alarak link almaları oldukça kolay.

Yorum Yaz