Buradasınız:Anasayfa » Seo Teknikleri » Seo Nedir

Seo Nedir

Seo Nedir

İnternet Ortamında Siteniz Nerede?

İnternet ortamında bir siteniz var ama ıssız bir ada, ziyaretçisi olmayan bir dükkan gibi. Bir amaç ve heyecanla kurulan bu sitelere web ortamı içinde kaybolmuş gitmiş siteler diyoruz. Peki Seo nedir? .. Kısaca açılımı Arama Motorları üzerinde aratma sonuçları içerisinde var olabilmek, kullanıcı sizi arayan ziyaretçilerle buluşmasıdır. Yani sitenizin arama motorları üzerinde uyumluluğu için yapılmış optimize çalışmalarıdır.

En Güncel tekniklerle Optimizasyon

Biz ONNLINE İnternet teknolojileri olarak güncel ve gelişmekte olan aratmalar da yüksek sonuçlar veren yeni teknikleri kullanan girişimci bir firmayız. Ziyaretçisi ve dünya sıralamasında olmayan yada aratma sonuçlarında olup ta rakip siteleriyle mücadele etmek ve yukarıları tırmanmak isteyen sitelere tam çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki kapımızı çalan her müşterimiz gerçek profesyonel ellerden hizmet almak istiyor. Bizde şu zaman kadar bize gelen her müşterimizin yüzünü fazlasıyla güldürmeyi başardık.

3 Ay Boyunca Aralıksız Çalışma

Size aşağıda ve sitemizin bir çok makalesinde konuyla alakalı her yönünden bilgiler vermeye gayret ettik. Bize gelen her müşterimize 3 ay boyunca iletişim içerisinde olarak hizmet veriyoruz. Müşterimizin bir Online takip paneli oluyor ve yapılan tüm çalışmaları gün gün, hafta hafta, ay ay izleyebiliyor, beraberce sitenin yükselişini izliyoruz.

% 100 Yükselme Garantisi

Bizimle çalışmaktan memnun kalacaksınız. Size çalışmalarımızda % 100 Garanti veriyoruz . Siteniz şaşıracaksınız size nerelerden aklınıza gelmeyen müşteriler getirecek. Biz bunları şu an size ulaştığımız gibi sizde müşterilerinize ulaşacaksınız ..

Search Engine Optimization(SEO) yada arama motoru optimizasyonu, arama motorlarının geliştirdiği algoritmalara göre çalışmalar yaparak, bir siteyi organik aramalarda ve ilgili kelimede üst sıraya çıkaran bir çalışma alanıdır.Günümüzde birçok web sitesi seo çalışması yapmaktadır.

Eskiden haberi ilk giren üst sırada yer alırken, günümüzün teknolojisinde artık haber girme süreleri eşitlenmiş ve seo çalışmasını kim daha iyi yaparsa o üst sıralara yükselmiştir. Türkiye’de genellikle Google arama motoru kullanılmaktadır. Bu yüzden birçok site Google üzerine seo çalışmalarını yaparlar ve Google dostu siteler oluştururlar.

Seo çalışması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur ve profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Aksi bir durumda siteniz, Google gözünde prestij kaybedebilir. Bu yüzden işin uzmanlarından yardım alınmalıdır.

Google’ın veya üzerine çalışma yapılan arama motorunun, bu konu hakkındaki kuralları dikkatlice okunmalı ve bu kurallar üzerinden iyileştirme yapılmalıdır.