Buradasınız:Anasayfa » Teknoloji » Seedcamp İstanbul’a Geliyor

Seedcamp İstanbul’a Geliyor

Seedcamp İstanbul’a Geliyor

Seedcamp İlk Defa Türkiye’ye Geliyor

Hatrı sayılır girişim destekleyici kuluçka merkezlerinden Seedcamp seçtiği 200 girişme yön gösterme, 20 tanesine de finansal yatırım yapıyor. Seedcamp aynı zamanda etkinliklerinde girişimcilere kendini anlatma imkanı yaratıyor.

Seedcamp 30 Nisan’da İstanbul’da Etkinlik Düzenleyecek

İstanbul’da organize edilecek olan Mini Seedcamp ile girişimciler kendilerini tanıtacak ve kazananalar 30 Nisan’da açıklanacak. Etkinlik İTÜ Maslak Kampüsü’nde yapılacak. Etkinlik girişimciler için kendini tanıtmak için olduğu kadar yurtdışı bağlantısı sağlamak amacıyla da büyük önem taşıyor.

Etkinliğe katılım ücretsiz olacak. Organizasyon İTÜ Maslak Kampüsü’nün KSB Oditoryumunda düzenlenecek. Katılmak için etkinliğe kayıt olmak gerekiyor. Kayıt da miniscistanbul web sitesinden yapılıyor. Etkinlik programı net olarak açıklanmış bulunuyor. Etkinlikte sponsor konuşmalarının , ilk 5 Pitch takımı ve son 5 Pitch takımı konuşmasının ardından yatırımcı panelinin yapılması planlanıyor. Değişiklikleri takip etmek için duyurularını Twitter üzerinden yapan Seedcamp’ı hesabını ekleyerek takip etmek gerekiyor.