Buradasınız:Anasayfa » Webmaster Araçları » Reklam Firmaları Ne Tür Web Sitelerini Seçer

Reklam Firmaları Ne Tür Web Sitelerini Seçer

Reklam Firmaları Ne Tür Web Sitelerini Seçer

Reklam firmaları Ne tür Web sitelerini seçer , günümüzde birçok reklam firması mevcut. Bu reklam firmaları tıklanmaya , üye olmaya veya sayfa gösterim sistemine göre kurulabiliyor. Bu 3 sistem içerisinde pop-up  gibi reklamlar mevcut. Bir reklam firmasına siteniz için başvuru yaptığınızda eğer siteniz kabul ederse size seçenekler sunacaktır.

Bu reklamları sitenize eklediğinizde tık başı , üyelik başı veya gösterim başı hangi sistemi kullanıyorsa sitenizdeki o istatistiğe göre size ücret ödeyecektir. Peki bir reklam firması nasıl bir siteyi kabul eder ve reklam yayınlar. Adsense gibi bir reklam şirketinin seçeceğin bir sitenin sayfa gösterimi , günlük hiti önemli değildir. Adsense için sitenizde özgün içerik girilmiş olması ve tasarımınızın warez olmaması yeterlidir. Bunun yanında sitenize kesinlikle hit programları ve hit sitelerinden kredi ile hit çekmemeniz gerekiyor bundan dolayı çok fazla site adsense kayıt olamıyor.

Ayrıca reklam şirketinin reklamına tıklaması için sitenizde ziyaretçilerinizi teşvik ettiğiniz anda o reklam firması size asla ödeme yapmaz ve reklamını sitenizden kaldırarak sitenizin üyeliğini iptal eder. Yani bir reklam firmasının web sitesini kabul etmesi için o sitenin reklamlara tıklanmaya teşvik etmemesi (sitede yazı olarak teşvik etmemelisiniz) , en önemlisi kendiniz asla reklamlara tıklama malısınız bir kere dahi tıkladığınızda adsense üyeliğinizi iptal eder. Özgün içerik girmeli copy/paste yapmamalı ve organik hit sağlamalısınız.