Buradasınız:Anasayfa » Araçlar » Programlar ile Seo – 1

Programlar ile Seo – 1

Seo için son bir kaç yılda bir çok program mevcut.Bu programlardan kısaca bahsedeceğiz. Bu programların getirileri ve götürülerini inceleyeceğiz.

  1. Xrumer

http://www.botmasternet.com/ adresinden satın alabileceğiniz program son 2 yıldır seo alanında çok meşhur. Rus yapımı olan bu program hızı ve fiyatı (540$)  ile kendinden söz ettiriyor. İlk çıkış noktası, forumlara üye olarak, mesaj atmak olan bu program şuanda bir çok işlevi gerçekleştirebilmekte. Kendi bünyesinde sahip olduğu capctha çözme servisi ile tüm forumlara rahatlıkla üye olabiliyor. Dakikalar içinde binlerce foruma üye olarak istediğiniz içeriği foruma gönderebiliyor.Forum üyelerine mesaj atma tekniği ile, tüm üyelere mesaj atarak ürününüzü tanıtabilirsiniz.

Piyasadaki programlar içerisinde en pahalı ve hızlı çalışarak işinizi görecek bir programdır, kesin almanızı önermiyorum. “Xrumer Service” şeklinde Google’da arama yaparak xrumer kullanarak sizin yerinize bu işlemi yapan siteler bulabilirsiniz. Bu sayede bir anda 540$ para vermeden, küçük bir paket alarak sitenize getirisi ve götürüsü hakkında tahmin yapabilirsiniz.

Şuanda 5.012 sürümü mevcut olan bu programın 7. sürümü beklenmekte. 7. Sürümü %94 yapım aşamasına ulaşmış durumda. Yeni sürümün 570$ olacağı belirtilmekte ve eski kullanıcılarına ücretsiz sürüm yükseltme şansına sahip olacaklar.

Getirileri ve Götürdükleri

Kısa zaman içerisinde hızlı bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Bir anda binlerce, onbinlerce link almanız kısa vadade yüksek hit, sıralama getirebilir fakat bu yükseliş daimi olmayabilir. Uzun vadede sakıncaları olabilir.Bu link alma işinizi zamana yaymanız kısa sürede yüksek sıralama getirmesede, uzun vadade çok işinize yarayacak.

Eğer bu programa sahip iseniz, mutlaka ingilizce seviyenizin iyi olmasını tavsiye ederim. Çünkü programı rahatlıkla kullanmak için ingilizce dökümantasyona ihtiyaç duyacaksınız. Rus yapımı olduğu için, rusça dahada önem kazanıyor ama ingilizce içinde yeterli dökümantasyon mevcut.

Bu yazı dizimizin ilk bölümüdür, ve sırasıyla seo için ihtiyaç duyabileceğiniz programları size tanıtacağız.

Yorumlar (1)

Yorum Yaz