Buradasınız:Anasayfa » Araçlar » Global Backlink Çalışması

Global Backlink Çalışması

Global Backlink Çalışması

Google.com.tr’de yükselmek için Türkiye’den aldığınız backlinklerin değeri fazladır. Google sitelerin hangi dilde olduğunu rahatlıkla anlayabilmekte. Türkçe sitelerden aldığınız backlinkler google.com.tr ( ülke bazlı ) aramalarda yükselmenizi sağlar. Ingilizce, ispanyolca, çince gibi çok kullanılan dillerde hizmet veriyorsanız, bu ülkelerin aramalarından da yükselmek isteyebilirsiniz. Bunun için ingilizce, ispanyolca, çince sitelerden link almanız doğru olacaktır. Bunun için yapılabilecekler:

  • Digitalpoint : Büyük çoğunluk hindistandan da olsa, tüm dünyadan webmasterlerin buluştuğu bir noktadır. Itrader puanlarına bakarak, kişilerin ticaret geçmişlerine bakabilirsiniz. Bu sayede ticaret yapabilirsiniz.
  • text-link-ads: Bir çok dilde yabancı siteden, ister makale içi, ister tüm alt sayfalar şeklinde link alabilirsiniz. Satıcı ve alıcıyı bir araya getiren serviste, satıcıya ulaşmanız gerekmiyor. Otomasyon şeklinde çalıştığından hemen istediğiniz siteden link alabilirsiniz. Fiyat için, bir çok kıstas dikkate alınarak alıcıya yansıtılmaktadır.
  • Backlinks.com: Genelde pr üzerine kurulu bir backlink sağlayıcısıdır. Alıcı ve satıcıyı buluşturan bu servis, genelde pr üzerinden satış yapmakta ve fiyat biçimlendirmekte.

Yorumlar (2)

Yorum Yaz