Buradasınız:Anasayfa » Teknoloji » Flickr Da Hashtag Kullanacak

Flickr Da Hashtag Kullanacak

Flickr Da Hashtag Kullanacak

İnstagram’dan Sonra Flickr Da Etiket Sisteminde

Twitter’in ilk olarak kullanmaya başladığı hashtag uygulaması diğer sosyal medya uygulamalarında da ilgi görmeye başladı. İnstagramın da katıldığı bu kervanda şimdi sıra Flickr’a geldi. Flickr da bütün cihaz uygulamalarında hashtagı desteklemeye başladı.

Flickr’da Hashtag Kullanmak

Hashtag paylaşımları takip etmek, akışı kaçırmamak ve bir nevi imlemek için kullanılıyor. Flickr’da da benzeri amaçla kullanılacak olan hashtag popüler itemelri takip etmek açısından kullanılacak.

Yahoo’ya 8 yıl önce dahil edilen Flickr en çok rağbet gören fotoğraf paylaşım sitelerinden olarak öne çıkıyor. Diğer sitelere de pinterest butonu koyarak paylaşımı artırmayı amaçlayan Pinterest 6 milyardan fazla fotoğrafı yayınladı. İOS uygulamasındaki aksaklıkların giderilmesinin ardından yayınlanan güncellemesi ile hashtag uygulmasına tam destek veren Flickr paylaşımları bu sayede küçük kategorilere ayırmış olacak. Keşfetmeye yönelik aramalarda daha hızlı sonuca ulşamaya yarayacak bu uygulanın kısa sürede kullanıcılar tarafından yaygınlaşması bekleniyor.