Buradasınız:Anasayfa » Teknoloji » Endeavor’da Gezlong ve Kobimaster

Endeavor’da Gezlong ve Kobimaster

Endeavor’da Gezlong ve Kobimaster

Endeavor 2013 Temsilcileri

1997’de kar düşünmeden kurulan Endevor ABD merkezli hizmet veriyordu. 2006 yılından beri Endeavor Türkiye adıyla hizmetine devam eden şirket belli dönemlerde belli girişimleri de bünyesine katarak yoluna devam ediyor.

Bu katılımlarla 489 girişim, 785 girişimci ile iş ortaklığı yapan Endeavor 47. Uluslar arası panelini Atina’da 11-13 Mart tarihleri arasında düzenledi. Temsilci olarak Türkiye’den Gezlong ve Kobimaster Endeavor’un girişimci şirketleri olarak gösterildi.

Gezlong ve Kobimaster Şirketleri

Gezlong 2011 senesinden bu yana rezervasyon sitesi olarak hizmet veriyor. 120 binden fazla üyesi bulunan site hedef olarak kendisine online konaklama rezervasyonunda liderliği seçmiş bulunuyor. Gezlong yedi yıldızlı otellerden küçük butik otellere kadar pek çok çeşidi içinde barındırıyor.

Kobimaster 2003 senesinden beri yazılım, e-ticaret desteği, ürün yönetimi gibi konularda hizmet veriyor. Online mağaza açmak isteyenler için e-ticaret siteleri tasarlayan, medya pazarlama gibi konularda hizmet veren firma 2010 yılında merkezini İzmir’den İstanbul’a taşımıştı.